Förtroendevald

Ingen bild
Namn
Robert Larsson
Parti
S
Mobil
070-206 20 66
E-post
robert.larsson@pol.kramfors.se
Nuvarande uppdrag. Visar uppdrag 1 – 4 av 4.
Beslutande organ Period
Bolagsstämman Kramfast AB 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott 2020-01-14 - 2022-12-31
Ledamoten har inga avslutade uppdrag.