Förtroendevald

Ingen bild
Namn
Göran Molin
Parti
S
Mobil
070-281 06 60
E-post
goran.molin@pol.kramfors.se
Nuvarande uppdrag. Visar uppdrag 1 – 3 av 3.
Beslutande organ Period
Bildningsnämnden 2019-01-12 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2019-09-23 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning 2018-10-15 - 2022-10-14
Ledamoten har inga avslutade uppdrag.