Förtroendevald

Ingen bild
Namn
Sofie Hellman
Parti
S
Mobil
070-351 00 65
E-post
sofie.hellman@pol.kramfors.se
Nuvarande uppdrag. Visar uppdrag 1 – 4 av 4.
Beslutande organ Period
Kommunfullmäktige 2022-10-15 - 2026-10-15
Kommunstyrelsen 2023-01-01 - 2026-12-31
Produktionsnämnden 2023-01-01 - 2026-12-31
Styrelsen Kramfast AB 2023-01-01 - 2027-01-01
Avslutade uppdrag. Visar uppdrag 1 – 7 av 7.
Beslutande organ Period
Kommunfullmäktige 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen 2019-01-01 - 2022-12-31
Produktionsnämnden 2019-01-01 - 2022-12-31
Styrelsen Kramfast AB 2019-01-01 - 2022-12-31
Välfärdsnämnden 2023-01-01 - 2023-01-01
Välfärdsnämnden 2021-12-06 - 2022-12-31
Ådalshälsan AB 2019-06-01 - 2022-05-31