Förtroendevald

Ingen bild
Namn
Inga-Britt Andersson
Parti
C
Mobil
070-694 20 62
E-post
inga-britt.andersson@pol.kramfors.se
Nuvarande uppdrag. Visar uppdrag 1 – 5 av 5.
Beslutande organ Period
Bildningsnämnden 2019-01-12 - 2022-12-31
Bildningsnämndens politiska beredning 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2019-09-23 - 2022-10-14
Kommunförbundet Vuxenutbildningspresidiet 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen 2021-04-26 - 2022-12-31
Ledamoten har inga avslutade uppdrag.