Förtroendevald

Ingen bild
Namn
Bengt Sörlin
Parti
SD
Mobil
070-219 08 20
E-post
bengt.sorlin@pol.kramfors.se
Nuvarande uppdrag. Visar uppdrag 1 – 6 av 6.
Beslutande organ Period
Bildningsnämnden 2023-01-01 - 2026-12-21
Kommunfullmäktige 2022-10-15 - 2026-10-15
Kommunfullmäktiges partigruppledare 2023-01-01 - 2027-01-01
Kommunstyrelsen 2023-01-01 - 2026-12-31
Styrelsen Kramfast AB 2023-01-01 - 2027-01-01
Valnämnden 2023-01-01 - 2027-01-01
Avslutade uppdrag. Visar uppdrag 1 – 2 av 2.
Beslutande organ Period
Kommunfullmäktige 2018-10-29 - 2022-10-14
Styrelsen Kramfast AB 2019-01-01 - 2022-12-31