Förtroendevald

Ingen bild
Namn
Kerstin Frånlund
Parti
S
Mobil
070-639 29 22
E-post
kerstin.franlund@pol.kramfors.se
Nuvarande uppdrag. Visar uppdrag 1 – 3 av 3.
Beslutande organ Period
Arvodesberedningen 2021-10-25 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-10-15 - 2022-10-14
Produktionsnämnden 2019-01-01 - 2022-12-31
Ledamoten har inga avslutade uppdrag.